Skip to main content

O nás

GROWLIGHT je plzeňská technologická společnost zabývající se výrobou automatických hydroponických a akvarijních systémů, a také speciálního pěstebního LED osvětlení. 

Naše zahrady a akvária vnáší přírodu zpět do našich domovů a společenských prostor. Usínat mezi stromy, sklízet čerstvé bylinky zeleninu a ovoce, či se procházet po trávě s námi již není jen snem. 

Vytvoříme pro vás zahradu či akvárium přesně podle Vašich potřeb od malé relaxační zahrádky, zahrádky na bylinky do kuchyňské linky či produkční zahradu do restaurací pro zásobování kuchyně.

Podle Vašich požadavků provedeme návrh abychom se ujistili, že zahrada bude splňovat přesně Vaše požadavky.

Parametry zahrady jsou nastavovány pomocí mobilní aplikace, poté je možné nechat zahradu bez zásahu člověka až půl roku.

Veškeré naše zahrady a akvária jsou postaveny na vlastních technologiích, které se snažíme neustále vylepšovat a zachováváme jejich kompatibilitu díky naší unikátní datové sběrnici. Nemusíte se tedy bát, že bychom časem přestali poskytovat servis nebo podporu a vy jste museli nákladně měnit technologie. 

 

Poskytované služby 


Zakázková výroba automatických hydroponických zahrad všech velikostí - zahrady do domácností, kaváren, zázemí restaurací

Zakázková výroba automatických akvárií všech velikostí

Výroba LED osvětlení pro pěstování rostlin a akvaristiku

Prodej první modulární řídicí jednotky pro hydroponii a akvaristiku ! zahájen předprodej pro veřejnost ! - GROWLIGHT Farmer 1

Ceník našich prací

 

Návrh a kalkulaceodečte se z ceny realizace3 000,-Kč/2 hod
Servisní práceod započaté půlhodiny499,-Kč/hod
Seřízení, diagnostika, údržba 19,-Kč/min
Údržba zeleněod započaté půlhodiny399,-Kč/hod
Doprava PLZEŇdo 1 hodiny500,-Kč
Doprava Praha - Zličínschůzka v OC900,-Kč
Doprava mimo Plzeň24,-Kč/km

Ceny jsou uvedeny s DPH.

Spolupracujeme