Skip to main content

Interiérové zahrady Growlight Gardens

Pěstujte vše, co máte rádi!

Interiérové zahrady umožňují neustálý přísun čerstvých bylin, ovoce i zeleniny, a to ve vysoké kvalitě po celý rok.

Hlavní myšlenkou interiérových zahrad Growlight je mít kousek živé přírody zasazený tam, kde trávíme své všední dny. Jedná se o unikátní spojení moderních technologií a živé zeleně, které krásně projasní a provoní Váš domov, kavárnu či kancelář.

Vysoce efektivní LED osvětlení podporuje zdravý a několikanásobně rychlejší růst rostlin. Naše speciálně navržené světelné systémy kombinují výkonové diody s plným světelným spektrem a bílé s klasickým pěstebním. Díky tomu se rostlinám nejen daří, ale jsou krásné na pohled.

Rostliny v zahradách jsou pěstovány hydroponicky, což je nejefektivnější a zároveň nejčistší způsob pěstování, díky absenci zeminy jako substrátu. Pěstujte si doma vše, co máte rádi.

Volné termíny realizací interiérových zahrad GROWLIGHT jsou od podzimu 2018. V případě zájmu nás kontaktujte zde.

Inspirováno přírodou

Dokonalá náhrada venkovní zahrady v pohodlí Vašeho domova, kavárny či kanceláře. Zahrada zvlhčuje i okysličuje vzduch v interiéru a obecně zlepšuje dýchání.

Jednoduchá, bezpečná obsluha

Všechny základní potřeby rostlinám zajistí zahrada sama. Na Vás zůstane pouze kultivace rostlin a sběr šťavnatých plodů.

Víte, co jíte!

Používáme pouze šetrná a kvalitní BIO hnojiva, nepoužíváme pesticidy. Plodům ze zahrady můžete věřit, vždyť jste si je sami vypěstovali!

Pro vytvoření nabídky interiérové zahrady nás neváhejte zde kontaktovat.

Interiérové zahrady

Interierové zahrady jsou moderní High-end spotřebiče, které zajišťují maximální komfort užívání. Poskytují celoroční produkci vysoce kvalitních rostlin, a to v plně automatickém provedení. Veškeré ovládání probíhá pomocí mobilní aplikace, která uživateli poskytuje přehled a komfortní obsluhu.

Zahrada má nádrže na hnojiva a ve většině případů připojení na vodu a odpad, takže odpadá veškerá starost o závlahu. Vodu také udržuje stále při ideální teplotě, aby zabránila pro rostliny škodlivým procesům. Pomocí sond a čidel zahrady také stále udržují vodu pro rostliny ideálně obohacenou podle nastavených hodnot a poskytují tím maximální možnou produkci na minimální ploše.

Díky speciálnímu LED růstovému osvětlení mají rostliny přesné podmínky pro maximální průběh chemických procesů a tudíž i možnost rychlejšího růstu než v běžných podmínkách. Také poskytuje možnosti pěstovat dlouhodobě rostliny, které u nás běžně prožívají roční cykly, při kterých trpí nedostatkem světla. Je tudíž nemožné je pěstovat dlouhodobě např. chilli, stévie, bazalka a jiné.

Funkční zahrada v interiéru kavárny v Plzni