Skip to main content

GROWLIGHT Interiérové zahrady

Interiérové zahrady MiG jsou originální bytový doplněk

Pěstujte vše, co máte rádi!

Interiérové hydroponické zahrady umožňují neustálý přísun čerstvých bylin, ovoce i zeleniny, ve vysoké kvalitě, po celý rok.

Hydroponická zahrada v kuchyňské lince

Zahrada GROWLIGHT je kus živé přírody zasazený do prostoru, kde trávíme všední dny. Toto unikátní spojení moderních technologií a zeleně krásně projasní a provoní Vás domov, kavárnu nebo kancelář.

Vysoce efektivní LED osvětlení rostlin podpoří zdravý a několikanásobně rychlejší růst. Kombinujeme výkonové diody s plným světelným spektrem s bílým grow světlem pro lepší pohled na rostliny.

Rostliny v zahradě jsou pěstovány hydroponicky, což je nejefektivnější a zároveň nejčistší způsob pěstování. Pěstujte si doma vše, co máte rádi!

Volné termíny realizací interiérových zahrad GROWLIGHT jsou od podzimu 2018. V případě zájmu nás kontaktujte zde.

Inspirováno přírodou

Dokonalá simulace venkovní zahrady v pohodlí Vašeho domova, kavárny či kanceláře. Zahrada zvlhčí a okysličí vzduch v interiéru, zlepšuje dýchání.

Jednoduchá, bezpečná obsluha

Základní biologické potřeby rostlinám zajistí zahrada sama, na Vás zůstane pouze kultivace rostlin a sběr šťavnatých plodů.

Víte, co jíte!

Používáme pouze šetrná nebo BIO hnojiva, nepoužíváme pesticidy. Plodům zahrady můžete věřit, vždyť jste si je sami vypěstovali!

Pro vytvoření nabídky interiérové zahrady nás kontaktujte.

Interiérové zahrady

Interierové zahrady jsou moderní High-end spotřebiče, které poskytují maximální komfort užívání. Poskytují celoroční produkci vysoce kvalitních rostlin v plně automatickém provedení. Veškeré ovládání probíhá pomocí mobilní aplikace, která uživateli poskytuje přehled a komfortní obsluhu.

Zahrady fungují na hydroponickém/aeroponickém principu, kdy je většinou využíván substrát (keramzit/kokosová drť), ve kterém jsou umístěny rostliny a řídící jednotka se stará o jejich ideální podmínky s různými možnostmi nastavení závlah.

Zahrada má nádrže na hnojiva a ve většině případů připojení na vodu a odpad, takže odpadá veškerá starost o závlahu. Vodu také udržuje stále při ideální teplotě, aby zabránila pro rostliny škodlivým procesům. Pomocí sond a čidel zahrady také stále udržují vodu pro rostliny ideálně obohacenou podle nastavených hodnot a poskytují tím maximální možnou produkci na minimální ploše.

Díky LED růstovému osvětlení mají rostliny přesné podmínky pro maximální průběh chemických procesů a tudíž i možnost rychlejšího růstu, než v běžných podmínkách. Také to poskytuje možnosti pěstovat dlouhodobě rostliny, které u nás běžně prožívají roční cykly, při kterých trpí nedostatkem světla, a je tudíž nemožné je pěstovat dlouhodobě např. chilli, stévie, bazalka…

Funkční zahrada v interiéru kavárny v Plzni