Skip to main content

GROWLIGHT Interiérové zahrady

Hydroponické pěstování zeleniny v domácí pěstírně Domácí i profesionální vertikální pěstírna pro pěstování zeleniny a bylinek

Co je Growlight

Myšlenkou Growlight je začlenit automatickou interiérovou zahradu jako běžnou součást našich domácností. Věříme, že se v budoucnu stane standardem podobně jako lednička nebo mikrovlnka.

S důrazem kladeným na zdravý životní styl, lokální suroviny a vysokou kvalitu potravin bez užití průmyslové chemie jsou zahrady Growlight Gardens budoucností bytových doplňků. S námi je příroda na dosah.

Originální bytové doplňky My interior Garden
Nabídka originálního bytového doplňku hobby kuchyňských zahrádek

Zakázková výroba hydroponických interiérových zahrad
Pro nabídku zakázkových interiérových zahrad nás neváhejte kontaktovat

Moderní zahradničení

Zemědělství si během staletí prošlo několika vývojovými skoky, které přispěly ke zvýšení efektivity pěstování. Od vynálezu pluhu, přes industriální revoluci až k poslednímu kroku, k užití pokrokových technologií pro pěstování rostlin v řízeném prostředí.

Světlo

Plnospektrální LED osvětlení poskytuje optimální a neměnné světelné podmínky, díky kterým na růst rostlin nemá vliv roční období ani momentální počasí.

Závlaha

Kontrolované zavlažování se vyznačuje značnou úsporou vody a odpadu v pěstování. Rostlinám se dostává přesně tolik živin a vláhy, kolik potřebují.

Prostředí

Konstantním klima, které zohledňuje všechny potřeby rostlin, je možné vytvořit ideální prostředí pro pěstování jakékoli plodiny od pouští až po tropy.

Udržitelné zemědělství

Dnes je již jisté, že vzhledem k vývoji populace a klimatu se toto mladé odvětví brzy stane standardem v pěstování plodin. Snažíme se tento způsob již aplikovat jak v menších kuchyňských interiérových zahradách, tak ve velkých komerčních řešení pro restaurace, supermarkety a hotely.

Důležitým aspektem pěstování v řízeném prostředí je důraz na pěstování bez pesticidů, které snižují kvalitu rostlin a zachování velkého výnosu. V prostředí s regulovaným výskytem škůdců pak není nutno pěstovat geneticky posílené druhy.